2013 yılında Uluslararası Taktik ve Güvenlik Araştırma Enstitüsü’nü oluşturan Bir Dünya Markası Olan Swat Güvenlik,Eğitim ve Koruma hizmetleri A.Ş. Olarak özel güvenlik ve elektronik güvenlik sistemleri konularında, kamu ve özel şirketlere danışmanlık hizmeti sunmaya başladı.

         

      Bilgi, yöntem, yazılım ve donanım alt yapısı ile bünyesindeki niteliği ve deneyimli yüksek uzman kadroları ile müşterilerinin kurumsallaşmasına ve rekabet üstünlüğü sağlamasına destek verecek olan yönetim sistemleri ve yapılandırma ihtiyaçlarını gerçekleştirmektir.

Müşteri memnuniyeti çerçevesinde iş alanındaki gelişmeleri ve en iyi modern uygulamaları müşterileri ile paylaşarak sürekli iş birliği ile gelişmektedir. Hizmet anlayışı ve tarzı ile kuruluşların tercih ettiği uzmanlık alanına referans kabul edilen kuruma özgü nitelikli iş üretmeyi ilke edinen bir kuruluş olmaktır.

    Şirketimiz Emniyet ve asayiş konularında genel kolluk kuvvetlerine yardımcı olabilmek ve özel mülkü koruyabilmek maksadıyla yasalarda verilen özel güvenlik ve koruma görevlerini yapabilecek; teknik ve taktik bilgiye, yüksek iş disiplinine, mesleki ve genel kültüre sahip, hukukun üstünlüğüne inanmış, insan haklarına saygılı, çağdaş ve dinamik düşünce sistemini benimseyen, gelişen teknolojilere uyum sağlayabilecek, yetkilerini ve uygulanış tarzlarını kavramış, etkili iletişim kurabilen yüksek karakter ve niteliklere sahip Özel Güvenlik Görevlileri yetiştirmektir.

Bilgi teknolojilerinin ve değişimin hızla geliştiği bir ortamda organize risk faktörleriyle, modern yöntemleri ve teknolojik güvenlik cihazlarını kullanarak yüksek bir güvenlik bilinci ile mücadele edebilecek seviyede Özel Güvenlik Görevlileri yetiştirerek, Sektöre hizmet sağlamaktayız.