Günümüzde gelişen teknoloji ve değişken ekonomik şartlar göz önüne alındığında ortaya çıkan rekabetçi ortam farklı disiplinlerde yeni iş yaklaşımlarının ortaya çıkmasına neden olmuştur. Bu nedenle iş dünyasında ki ticari kuruluşları daha verimli, uygun maliyetli ve daha az riskli yeni çalışma yöntemlerine yöneltmiştir.

SWAT GÜVENLİK A.Ş, yeni yüzyılda tüm bu değişimin ritmini yakalayan ve şirket kültürüne yansıtan, hızla gelişen, ihtiyaç duyulan yeni talepleri karşılayan, bütün modern teknoloji ve metotları içeren imkânları kullanarak, siz değerli müşterilerimizin zaman ve enerjilerini asıl faaliyet konularına ayırmalarına yardımcı olan Türkiye’deki hizmet sektöründe, önemli bir yeri oluşturan ve gelişen Özel Güvenlik Hizmetleri alanında geniş bir hizmet yelpazesi geliştirerek samimi bir dost, özel bir kuvvet ve çözüm ortağınız olma maksadı ile kurulmuştur.

SWAT GÜVENLİK A.Ş, hızla gelişen ve organize reflekse sahip kurumsal bir yapıdır. Bugün, her sektörü temsil eden uluslararası yabancı ve yerli, ticaret ve sanayi işletmelerinden oluşan geniş bir müşteri portföyüne sahiptir.

SWAT GÜVENLİK A.Ş’ nin esas hedefi Türkiye'deki hizmet sektörüne tamamen yeni bir bakış ve farklılık getirerek hizmetlerimizi verimli ve güvenilir bir şekilde yerine getirdiğimiz konusunda müşterilerimize güvence vermektir.

Bugüne kadar elde etmiş olduğumuz bilgi birikimi, eğitim ve takım çalışması ile sorumluluğu çerçevesinde müşterilerine aktararak katkı sağlamayı, destek olmayı ilke edinmiştir. Hiçbir zaman bulunduğu durumla yetinmeyerek sürekli değişimi hedeflemiştir. Değerlerimiz, vizyonumuz ve misyonumuz SWAT GÜVENLİK A.Ş' nin yapı taşlarını oluştururken, değişime uyum sağlamak ve hep birlikte hareket edebilme kabiliyeti sürekli gündemimizde olmuş ve olacaktır. Kim olduğumuzu, ne yaptığımızı, misyonumuzu; tüm bunları yapma tarzımızı kısacası kendi kültürümüzü zihinlere taşır, varlığımızın kalıcı olması için çalışırız.

SWAT GÜVENLİK A.Ş, hızla gelişen ve organize reflekse sahip kurumsal bir yapıdır. Bugün, her sektörü temsil eden uluslararası yabancı ve yerli, ticaret ve sanayi işletmelerinden oluşan geniş bir müşteri portföyüne sahiptir. SWAT GÜVENLİK A.Ş’ nin esas hedefi Türkiye'deki hizmet sektörüne tamamen yeni bir bakış ve farklılık getirerek, hizmetlerimizi arzu edilen ve güvenilir bir şekilde yerine getirdiğimiz konusunda müşterilerimize güvence vermektir.

NEDEN?

Yaşamın en önemli kavramlarından biri de kendini güvende hissetmektir. Bu nedenle kişi özel, iş ve sosyal hayatında da bu gereksinimi hissetmektedir. Bu gereksinim yaşayan kurum ve kuruluşlar içinde geçerlilik arz etmektedir. Gelişen teknoloji, sanayi ve ekonomi, artan nüfus, kozmopolit coğrafi konum, etnik ve kültürel farklılıklar vb. birçok nedenlerin yanı sıra doğal afetler, yangın, bilgi casusluğu, terör, art niyetten kaynaklanan sabotaj girişimleri gibi kişi, kurum ve kuruluşların can ve mal güvenliğini tehlikeye düşürecek riskler gün geçtikçe artmaktadır. Bu nedenle kişi ve kuruluşların karşı karşıya kalabilecekleri risklerin önlenebilmesi için profesyonel bir hizmetin önemini ortaya koymaktadır.

Bu doğrultuda Güvenlik şirketleri ve personellerinin varlığı, bu kaybı en aza indirgeyen önleyici ve suça karşı caydırıcı bir unsur olduğudur. Bu tip yapıların kendi bünyelerinde oluşturulması konusunda ortaya çıkan konular da yeterlilik, bilgi, eğitim, denetim yapılarının kurulması ve yasal olarak yürütülmesinin pahalı ve zor olduğu ve zaman kaybına yol açtığı her geçen gün daha iyi anlaşılmaktadır.

 SWAT GÜVENLİK A.Ş, organize reflekse sahip profesyonelce yönetilen, lojistik gücü yüksek, donanımlı bir ekiple, uygun maliyetler de güvenlik alanında her türlü ihtiyaca 7/24 cevap verebilen bir hizmet kurumu olarak akıllı bir yatırım ve çözüm ortağınızdır.

S W A T G Ü V E N L İ K A.Ş HİZMET ALANLARI;

SWAT GÜVENLİK A.Ş. Özel Güvenlik Hizmetleri ve Eğitim Faaliyetleri için bu alanda 26 Haziran 2004 tarihinde yürürlüğe giren 5188 sayılı yasa kapsamı çerçevesin de eğitim ve faaliyet izin belgelerini İçişleri Bakanlığından alarak resmi olarak hizmet veren bir kuruluştur. Modern yöntem ve çözümler ile uyguladığı kalite yönetim sistemiyle, 7/24 hizmet veren Türkiye'de faaliyet gösteren en seçkin güvenlik kuruluşlarından biridir. Hizmet alanlarımız;

 

 1. Fiziki Güvenlik Hizmetleri,
 2. Rezidanslar ve Yaşam Merkezleri Güvenliği
 3. Plaza ve Ticaret Merkezleri Güvenliği
 4. Sanayi Siteleri Güvenliği
 5. Kamu Kurum ve Kuruluşların Güvenliği
 6. Turistik Tesis ve Otel Güvenliği
 7. Şantiye Güvenliği
 8. AVM Güvenliği
 9. Endüstriyel Üretim Tesis Güvenliği
 10. Mağaza ve Market Güvenliği
 11. Hastane Güvenliği
 12. Eğitim Kurumlarının Güvenliği
 13. Havalimanları Güvenliği
 14. Banka / Değerli Evrak Nakli Güvenliği
 15. Spor Tesisleri ve Spor Organizasyon Güvenliği
 16. Konser ve Organizasyon Güvenliği,
 17. VIP / Yakın Koruma Hizmetleri,
 18. Danışmanlık Hizmetleri,
 19. Risk Analizi, Denetim ve Kontrol Hizmetleri
 20. Eğitim Hizmetleri